×
 • Lajme
 • Lajme

  Arrestohet një burrë në Fushë Kosovë, rrahu gruan dhe vajzën e mitur

  Insajderi
  21 November 2023 - 10:44

  Një burrë është arrestuar në Fushë Kosovë, pasi që kishte sulmuar fizikisht gruan dhe vajzën e tij të mitur.

  Viktimat kanë pësuar lëndime trupore, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje.

  “Fushë Kosovë  19.11.2023 – 12:00. I dyshuari ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij viktimën dhe vajzën e tij të mitur,  të cilave ju ka shkaktuar lëndime trupore. I dyshuari është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë./

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark