×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Arrestohet një burrë në Vushtrri, dhunoj dhe rrahu gruan e tij

  Insajderi
  15 February 2024 - 08:47
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Një grua në Vushtrri dyshohet se nën kërcënimin e armës nga ish-bashkëshorti i saj është rrahur dhe detyruar të kryej marrëdhënie seksuale.

  Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje.

  “Ankuesja femër kosovare ka njoftuar policinë se nën kërcënimin e armës është rrahur dhe detyruar të kryej marrëdhënie seksuale nga ish-bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark