×
 • Lajme
 • Insajderi / Ballina 5

  Arrestohet një person në Prishtinë, i gjendet heroinë dhe marihuanë

  Insajderi
  18 July 2023 - 19:39

  Një person është arrestuar nga policia gjatë ditës së sotme në Prishtinë.

  Ai dyshohet se është marrë me shitblerjen e lëndëve narkotike.

  R.A, me urdhër të prokurorit u dërgua në mbajtje për 48 orë.

  Po ashtu Njësia e Anti-Drogës, e ka kontrolluar edhe banesën e të dyshuarit ku ka gjetur dhe i ka konfiskuar si prova materiale:

  – Pesë qese narkotikë të dyshuar të llojit “Heroinë”, me peshë 17.60 gramë;

  – Një grinder ku në të kishte narkotikë të dyshuar të llojit “Mariuhanë”, me peshë 3.09 gramë;

  – Dy peshore digjitale;

  – Një shishe e qelqit metadon;

  – Një telefon si dhe 165 euro dhe 200 Lek shqiptar.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark