×
 • Showbiz
 • Show

  “Askush nuk ma tha”, Megi Pojani nuk e nis aspak mbarë Për’puthen

  Insajderi
  18 September 2023 - 22:21
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Sot ka nisur sezoni i ri i Për’puthen, që po moderohet nga Megi Pojani.

  Por, si duket aspak mbarë nuk ka qenë puntata e parë, pasi Megi nuk është ndjerë rehat me sandalet që kishte zgjedhur të vishte.

  “Këmbët plagë, takat e qejfti ikin automatikisht nga lista”, shkruan ajo.

  Në një tjetër story shfaqe ulur në gjunjë dhe shkruan: “Do të doja që dikush të ma kishte thënë. Por askush s’ma tha”.

  Mesa duket tashmë Megi do të heqë nga lista dhe shumë nga sandalet e saj të preferuara sepse rrugë e gjatë e pret përpara.

  “Askush nuk ma tha”/ Çfarë i ndodhi moderatores? Megi
  “Askush nuk ma tha”/ Çfarë i ndodhi moderatores? Megi
  “Askush nuk ma tha”/ Çfarë i ndodhi moderatores? Megi

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark