×
 • Lajme
 • Lajme

  Atentat me armë zjarri në Tiranë, humb jetën 17 vjeçarja, plagoset 23 vjeçari

  Insajderi
  26 December 2018 - 19:22
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Mbrëmjen e sotme një ngjarje e rëndë ndodhi në zonën e Laprakës në Tiranë.

  Një 17 vjeçare ka humbur jetën pasi u plagos me armë zjarri, ndërsa i plagosur rëndë ka mbetur një 23 vjeçar.

  Mësohet se ka humbur jetën shtetasja Briselda Gjikola, ndërsa ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Traumës, 23 vjeçari Erjon Bengo.

  Këta dy të rinj ishin në një makinë kur kanë rënë pre e një breshërie plumbash.

  Ngjarja ka ndodhur në bllokun e pallateve “Gintash”.

  “Më datë 26.12.2018, rreth orës 18:17, në Laprakë janë plagosur me armë zjarri në rrethana ende të paqarta shtetasit B. Gj., 17 vjeçe dhe E. B., 23 vjeç.

  Shtetasia B. Gj., ka ndërruar jetë në spital, ndërsa shtetasi E. B., ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.”, njofton policia.

  Po punohet për zbardhjen e rrethanave, identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

   

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark