×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Atletico Madrid hap sondazh me këngën e Ledri Vulës

  Insajderi
  01 March 2024 - 21:32
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Një nga klubet më të vjetra spanjolle, Atletico Madrid, është shumë aktiv në rrjetin social “TikTok”.

  Përmbajtje me pyetje, pjesë nga stërvitjet dhe shumë momente gazmore të futbollistëve postohen me bazë ditore në llogarinë zyrtare të ekipit.

  Pyetja e radhës për ndjekësit e faqës së ekipit ishte për të gjetur se cili lojtar është në fotografi nga stërvitja e ditës.

  Çka e bën më të veçantë këtë postim ishte pikërisht melodia e sondazhit, që është këngë e reperit shqiptar Ledri Vula.

  Bëhet fjalë për këngën “Beautiful”, të cilën Ledri e këndon me Flori Mumajesin.

  Ndërkaq, lojtari në sondazh është Rodrigo De Paul.

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Showbiz
  19 April 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark