×
 • Sport
 • Sport

  Barazohet rezultati në finale – Sevilla rikthehet në lojë, shënon autogol Mancini

  Insajderi
  31 May 2023 - 22:21

  Është barazuar rezultati në finale të Europa Ligës mes Sevillas dhe Romës.

  Skuadra andaluziane ka barazuar shifrat 10 minuta pas fillimit të pjesës së dytë.

  GOLI:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark