×
 • Showbiz
 • Show

  Bashkëpunim me Oltën, Efin dhe Zhakun për 20 mijë euro? Kiara bie në ‘kurth’

  Insajderi
  17 May 2023 - 22:45

  Kiara Tito ka marrë ditën e sotme një telefonatë ku i kërkohet të bashkëpunojë për një revistë me Efin dhe me Olta Gixharin.

  Moderatorja përgjigjet prerë me “Jo”, derisa njihet me pagesën prej 20 mijë eurosh. Këtu qajsa e Kiarës ndryshon dhe i thotë se mund ta diskutojë me menaxherin e saj.

  E njëjta ofertë iu komunikua edhe për opinionisten Zhaklin Lekatari, por në këtë rast paratë nuk e joshën dhe moderatorja ishte e prerë se nuk ka një bashkëpunim mes tyre.

  Por e gjitha kjo ishte një telefonatë nga emisioni ndryshe ku Kiara ra pre e “Kurthit”.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark