×
 • Showbiz
 • Show

  Bëhet virale një video e Dea Mishelit, gjyshja e saj ia dha një letër fshehurazi?

  Insajderi
  12 March 2023 - 14:51
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Deamishel ishte banorja që hapi mbrëmë (e shtunë) ‘Kutinë e Pandorës’ në Big Brother VIP Albania.

  Si një gjë të mirë, ajo kishte për të takuar gjyshen e saj, me të cilën ka treguar disa herë se ruan një raport shumë të ngushtë.

  Me këtë rast nga takimi i tyre u bë virale një pjesë, ku thuhet sikur gjyshja ia dhuroi një letër fshehurazi biondes.

  Për shumë u cilësua si një letër që mund të ketë ndonjë informacion, e të tjerët spekuluan se ishte thjesht një faculetë.

  Kjo tanimë po bën xhiron e rrjetit dhe është shpërndarë në çdo platformë të mundshme sociale.

  @bigbrotheralb….2 #deamishel #viralvideo #foryoupage #bigbrothervipalbania #fupシ #albania ♬ original sound – Big Brother of Albania

  Veç gjyshes së Deas, në oborr ishte edhe gjyshi i Keisit e babai i Sabianit si dhe një fqinje e ngushtë e Armaldo Kllogjerit.

  BBVA po vazhdon të marrë vëmendje gjatë gjithë kohës dhe të jetë një nga programet më të ndjekura në trojet shqiptare. 

  @iljasajd #teamluiz🦁 #deamishel#korruption#bigbrotjervipalbnia#deatakongjyshen ♬ Originalton – Team Luiz

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark