×
 • LifeStyle
 • LifeStyle

  Bitcoin arrin vlerën rekord për këtë vit, kaq është rritur

  Insajderi
  04 December 2023 - 11:29

  Çmimi i Bitcoin ka shkuar në mbi 40 mijë dollarë (rreth 38 mijë euro), për herë të parë këtë vit.

  Kriptovaluta më e vlefshme u rrit për më shumë se 4 për qind të hënën dhe u tregtua deri në 41,520 dollarë, bazuar në të dhënat e Coin Metrics.

  Kjo është hera e parë që nga maji i vitit 2022, që Bitcoin arrin këtë vlerë.

  Çmimi më i lartë i Bitcoinit ndonjëherë ka shkuar në 68,789.63 dollarë.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark