×
 • Showbiz
 • Show

  Bled Mane del nga vetja, përdor fjalor banal kundrejt Nitës

  Insajderi
  28 May 2023 - 16:55

  Bledi Mane dhe Nita Latifi janë përballur ditën e sotme në “E diell”, një debat që ka degraduar edhe në një fjalor banal.

  I irrituar në lidhje me reagimet e Nitës, Bledi është shprehur se Nita tashmë duhet të rritet.

  Bledi Mane: Po unë që marr 30 kërcënime në orë nga Kosova, çfarë duhet të bëj. Po boll o se lam nam, Nita ik puno, lëri këto tani. E ta dish për nder… Na fal por na *** eksperiencat, masterat, gazetarinë. Ajo del çdo ditë në intervista, s’i kemi thënë gjë. Rritu o goce rritu!

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark