×
 • Showbiz
 • Show

  Bora Zemani denoncon një vajzë në polici, publikon “fatkeqësinë” që i ndodhi shoqes së saj 

  Insajderi
  13 February 2023 - 16:27

  Bora Zemani është shumë aktive në rrjetet sociale aty ku ndiqet nga më shumë se 1 milion njerëz.

  Prezantuesja e njohur aty zbulon detaje nga përditshmëria e saj dhe projektet por llogarinë e saj e përdor edhe për denoncimin e rasteve si ky i sotit, ku zbuloi një video teksa një vajzë i mori telefonin një mikes së saj.

  Bora ka publikuar videon, e cila e tregon gjestin nga larg.

  Bora shpjegon se shoqja e saj i shkoi nga pas vajzës t’i kërkonte telefonin e saj por ajo e gënjeu duke i thënë se nuk e ka.

  Përmes një postimi të gjatë Bora ka bërë thirrje publike për vajzën duke i kërkuar të kthejë telefonin ose do të ia publikojë fytyrën në rrjetet sociale.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark