×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Bora Zemani largohet nga Për’puthen, “vajza e skandaleve” i zë vendin

  Insajderi
  05 September 2023 - 13:33

  Për’puthen nis sezonin e ri, dhe këtë herë, nuk do të jetë prezantuese Bora Zemani.

  Top Channel bën me dije se programi do të moderohet nga Megi Pojani, e njohur si “vajza e skandaleve”, për shkak të “bëmave” të saj, siç ishte kërcimi te varri i stërgjyshes apo puthja në buzë në skenën e “Dancing With The Stars.

  Kujtojmë që Megi në Top Channel ka prezantuar Big Brother Fan Club si dhe ka qenë konkurrente në programin e kërcimit “Dancing With The Stars”.

  Bora Zemani largohet nga Për’puthen, “vajza e skandaleve”

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark