×
 • Showbiz
 • Show

  Brenda shtëpisë së Loredanës, artistja na zbulon investimin e saj më të madh

  Insajderi
  09 November 2022 - 20:29

  Reperja nga Ferizaj me famë ndërkombëtare, Loredana Zefi njihet për jetën luksoze dhe stilin e shtrenjtë të jetesës që bën.

  Së fundmi ajo na ka prezantuar me një kënd të banesës, i cili për të duket se ka vlerën më të madhe.

  Bëhet fjalë për një pikturë, në të cilën është gdhendur vajza e saj, Hana.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark