×
Show

Buzë pishinës me Nicole Scherzinger

Insajderi
02 March 2016 - 09:26
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Është e famshme për format e saj të mrekullueshme dhe Nicole Scherzinger përshëndeti fansat e saj me një foto me bikini buzë pishinës.

Këngëtarja 37-vjeçare kishte zgjedhur një bikini shumëngjyrësh dhe në shkrimin shoqërues të fotos lexohej: “Duke punuar fort për t’u rikthyer në formë! 2016, po vij!”

Aktualisht, pas ndarjes nga Lewis Hamilton majin e kaluar, Nicole është e lidhur me tenistin Grigor Dimitrov.

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark