×
 • Sport
 • Sport

  Calhanoglu dëmtohet, shans i artë për Asllanin të nisë ndeshjen titular ndaj Real Sociedad

  Insajderi
  19 September 2023 - 19:18

  Hakan Calhanoglu nuk do të jetë në dispozicion të Inzaghit ndeshjen e nesër mbrëmas kudnër Real Sociedad, e vlefshme për grupet e Champions League. Turku pësoi një tendosje muskulore stërvitjen e sotme dhe kështu drejtuesit nuk do ta rrezikojnë.

  Mediat italiane tashmë mendojnë se vjen momenti i Kristjan Asllanit. Pas largimit të Brozovic, mesfushori shqiptar është zëvendësuesi ideal i turkut në atë pozicion të mesfushës.

  Asllani konsiderohet me shumë gjasa si titullari i ndeshjes së nesërme, por këtë gjë do ta konfirmojë vetë Inzaghi në konferencën për shtyp përpara sfidës. /abcnews.al

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark