×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Çfarë i thanë prindërit pasi kërceu mbi varr ? Megi Pojani flet sërish rreth videos virale

  Insajderi
  25 April 2023 - 11:25

  Megi Pojani ka folur ditën e sotme (e martë) publikisht lidhur me videon që çmendi rrjetin, ku shfaqej duke u tallur e duke bërë lëvizje provokuese në varreza.

  Ajo ka qenë e ftuar në emisionin “Wake Up” dhe tha se video ishte realizuar para tri viteve.

  “Nuk kam guxuar që të hap videon, e kështu më ka ndodhur edhe herë të tjera. Më merrnin në telefon, madje edhe motrat e mia. Është video e para 3 viteve. Kam kërkuar ndjesë për këtë video. Ka një tranzicion që kam ndjekur si personazh, si njeri. Në rrjetet sociale kam nisur që të postoja shumë kohë më parë dhe nuk e dija çfarë postoja. Por tani kam kuptuar se kur bën diçka pa asnjë qëllim dhe postohet tani, merr një konotacion tjetër. Ky është një mësim që duhej të merrja. Nuk e kam problem edhe nëse më bojkotojnë”, tha Megi.

  Foto: Screenshot/TikTok

  E njëjta kërkoi sërish falje publike duke thënë se e kupton që njerëzit janë revoltuar.

  “U kërkoj falje njerëzve që dhimbjen e një njeriu të afërt e kanë të freskët. Njerëzve që akoma nuk e kanë kaluar atë dhimbjen e mos të pasurit një njeriu të dashur pranë. Edhe atyre që janë të ndjeshëm në atë vend”, shtoi ajo.

  E pyetur tutje se çfarë thanë prindërit në lidhje me këtë, Pojani theksoi: ““E kuptojnë, mami im e kupton se ne jemi terapia më e mirë e saj. Babi im është njësoj si ne, për familjen jemi aty dhe përpiqemi që të ngremë njëri-tjetrin”.

  Për videon pati reagime të ashpra edhe nga personazhe publike si Noizy dhe Rozana Radi. 

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark