×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Çfarë mesazhe shkëmbyen Luana vjollca dhe Edona James?

  Insajderi
  17 February 2024 - 13:01
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Edona James ka treguar për mbështetjen që ka marrë nga VIP-at shqiptarë.

  Edona James ka qenë e ftuara në emisionin e mëngjesit në Kanal10, nga ku ka treguar për mbështetjen që ka marrë nga Luana Vjollca.

  Ajo ka njoftuar se në kohën kur ishte në Big Brother Vip Kosova, Luana ia kishte bërë ‘follow’ në instagram.

  Edona ka njoftuar edhe për mesazhet e shkëmbyera me Luanën.

  “Luana është një vajzë shumë e bukur, ka stil. Më pëlqen shumë”, ka thënë ajo

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark