×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Çfarë ndodhi në shtëpinë e Big Brother VIP Albania? Luizi “përplaset” me Valbonën

  Insajderi
  20 February 2023 - 15:46
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Lideri i shtëpisë u zgjodh ndryshe këtë herë. Dy zarfe u futën në shtëpi, ku banorët u ndanë në dy grupe, djemtë qënduan në dhomën e ndjenjes dhe vajzat në dhomën e grimit.

  Djemtë dhe vajzat votuan më vete për liderin e shtëpisë. Me shumicë votash fitoi Valbona, e cila edhe këtë javë do jetë në krye të shtëpisë dhe do të ndajë të gjitha punët.

  Zgjedhja e liderit krijoi “përplasje” mes saj dhe Luizit. Ky i fundit i tha Valbonës që ai votoi për të, ndërsa nga grupi i vajzave nuk kishte asnjë votë për Luizin

  Valbona tha se ajo dhe vajzat e tjera e kishin kuptuar sikur duhet të zgjidhnin  një vajzë si lidere. Luizi u shpreh se zarfi nuk e përcaktonte diçka të tillë, ndaj po diskutonte me Valbonën.

  Kjo e fundit i tha Luizit që ajo vërtetë nuk e kishte kuptuar ashtu zarfin dhe i tha Luizit se nuk e ka “shitur” atë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark