13:23 - 27 Tetor 2022

Megi Pojani mbetet një ndër personazhet me të përfolura të show-bizit.

Jeta private e saj është prej kohësh në qendër të vëmendjes. Ajo po përflitet për lidhjen me futbollistin Endri Çekiçin. Si Megi ashu edhe futbollisti kanë heshtur në lidhje me këto zëra, por kanë qenë pamje të ndryshe dhe detaje të njëpasnjëshme që kanë vërtetur lidhjen e tyre.

E ftuar së fundmi në Wake Up Megi është pyetur për jetën në çift ku ka bërë rolin e “të paditurës” që di ta luaj mjaft mirë.

Ajo u shpreh se nuk di asgjë për thashethemet e fundit.

“Për momentin jam shumë e angazhuar me partnerin tim kryesor (balerini i DwST)”, shprehet Megi.

Blendi Salaj: Je single dhe e disponueshme?

Megi: Gjithmonë.