×
 • Sport
 • Sport / Sporti ndërkombëtar

  Dalin në shitje biletat për ndeshjen Kosovë – Zvicër, ky është çmimi

  Insajderi
  29 August 2023 - 13:14

  Federata e Futbollit të Kosovës ka njoftuar se do të dalin në shitje biletat për ndeshjen Kosovë – Zvicër.

  Dardanët do të përballen me helvetikët më 9 shtator në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë.

  Biletat do të jenë në shitje në pesë sektore Veri dhe Jug që kushtojnë 5 euro, në Lindje 10 euro, në Perëndim 20 euro dhe bileta më e shtrenjtë është ajo VIP që shitet 80 euro.

  Njoftimi i plotë nga FFK:

  Federata e Futbollit e Kosovës njofton opinionin se biletat për ndeshjen Kosovë – Zvicër, në kuadër të kualifikimeve për EURO 2024, e cila zhvillohet më datë 9 shtator 2023, në orën 20:45, në stadiumin “Fadil Vokrri”, dalin në shitje sot në orën 13:00.

  Ato mund t’i blini përmes platformës online në linkun e mëposhtëm:

  Blej biletën këtu

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark