20:11 - 14 Gusht 2022

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në magjistralen Gjilan – Prishtinë.

Nga pamjet e siguruara nga Gazeta Insajderi shihet se një veturë është rrokullisur. Derisa, nuk dihet ende nëse ka të lënduar.

PAMJET:

Insajderi ka kontaktuar me policinë dhe është në pritje përgjigjes.