×
 • Sport
 • Sport

  Delegohen gjyqtarët e xhiros së nëntë në Superligë – ja kush e drejton takimin mes Prishtinës dhe Ballkanit

  Insajderi
  05 October 2023 - 17:28
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Albi Mall Superliga e Kosovës vazhdon në fundjavë.

  FC Prishtina dhe Ballkani do të përballen në xhiron e ardhshme në Superligë, e cila konsiderohet edhe si kryendeshja e javës.

  Tashmë janë deleguar edhe gjyqtarët për xhiron e nëntë.

  Gjyqtar kryesor në këtë ndeshje do të jetë Ilir Mehmeti.

  Delegimet e ndeshjeve tjera:

  Image

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark