×
 • Sport
 • Sport

  “Dhëndrri i Kosovës” ia shënon golin e tretë Milanit

  Insajderi
  28 November 2023 - 22:36
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Është realizuar edhe goli i katërt në ndeshjen ndërmjet Milanit dhe Borussia Dortmundit, në Ligën e Kampionëve.

  Dortmund ka dyfishuar epërsinë 1:3 kundër Milanit, në stadiumin “San Siro”.

  Golin e tretë për verdhezinjtë e shënoi Adeyemi në minutën e 69-të.

  Adeyemi është edhe i dashuri i këngëtares kosovare, Loredana.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark