15:53 - 25 Qershor 2022

Dj Dagz nga Kosova dhe moderatorja Einxhel Shkira filluan lidhjen e dashurisë në “Big Brother VIP Albania”.

Çifti po shijojnë së bashku çdo moment, gjersa po vazhdojnë të jenë thuajse tërë kohën në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Të njëjit së fundmi kanë nisur pushimet e para së bashku dhe si destinacion kanë zgjedhur Turqinë.

Ata po argëtohen në masë të madhe në një nga resortet atje, gjersa nuk kanë munguar as me fotografi të përbashkëta.

“Ne në pushime”, ka qenë përshkrimi që është vendosur sipër imazhit.

Krahas tyre, PM dhe Sarah Berisha po ashtu janë çifti tjetër i krijuar nga BBV.