×
 • Showbiz
 • Show

  Don Xhoni dhe e dashura e tij ruse në pritje të fëmijës së tyre të parë?

  Insajderi
  13 June 2023 - 12:56

  E dashura ruse e reperit Don Xhoni ka publikuar pak orë më parë një foto veshur me një fustan blu, ku si përshkrim ka vendosur vetëm një emoji të një gruaje shtatzënë.

  Kaq ka mjaftuar që të lindin dyshimet se dyshja mund të jenë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

  Ndonëse nuk përjashtohet edhe mundësia që kjo të jetë një mënyrë që Ariana Lirey ka zgjedhur për të provokuar dhe mbajtur vëmendjen tek ajo.

  Don Xhon dhe e dashura e tij

  Kujtojmë që vetëm disa ditë më parë Don Xhoni publikoi këngën e tij “Ike” me protagoniste në klip modelen ruse duke konfirmuar kështu lajmet se ata ishin bashkuar pas një periudhe ndarjeje./Insajderi

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark