×
 • Showbiz
 • Show

  Don Xhoni ironizon keq të gjithë soziat e tij

  Insajderi
  20 March 2024 - 21:49
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Dje në media rozë u aludua për ngjashmërinë befasuese të një personi me reperin e njohur Don Xhon.

  Video e publikuar nga vet personi mori xhiro në rrjet.

  Don Xhoni reagoj tejet ashpër, duke ironizuar kështu me një instastory.

  “I përshëndes 12 Don Xhonat e Tiktokut qe janë tu ma munu non stop ne këtë muj t’bekum, inShaAllah nalni najher kingat e mi”, u shpreh mes rreshtave ai.

  Si duket reperit nuk po i pëlqejnë këto krahasime që po bëhen në rrjet.

  Megjithatë, Don Xhoni menjëherë pas kësaj video postoj edhe një foto duke e kthyer situatën në humor, dhe poshtë fotos ka shkruar: “Syfyr jokes”.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark