22:03 - 21 Janar 2022

Sonte në Big Brother VIP, është zhvilluar një debat i ashpër mes Einxhel dhe Donaldit.

Einxhel iu kthye Donaldit se po I përdor njerëzit, e më pas reagoi Beatrix.

Donaldi tha se ka shhpëtuar më parë edhe Einxhelin dhe Dagzin.

“Kam shpëtuar Einxhelin dhe Einxheli s’më pëlqen fare, po fare”, tha Donaldi

“Unë stë kam pëlqyer që në momentin kur u përpoqe t’I hidhje benzinë situatës sime me Ilirin. Donaldi po tenton të më fusë në sherr me Ilirin”, tha Einxhel

Ajo më tej ka thënë se Donaldi di vetëm të përdor njerëzit.

“Kë po përdor”, iu kthye Beatrix.

Mbase edhe ty të ka përdorur. Ai ka ngecur në këtë situatë

Dhe ti po qan e po bën sikur të ka vdekur burri”, I tha Donaldi.