×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Dorëheqja Mehajt, ambasadori italian ka për të thënë diçka

  Insajderi
  09 August 2023 - 13:26

  Ambasadori italian në Kosovë, Antonello De Riu, e ka falënderuar tashmë ish-ministrin e Mbrojtjes, Armend Mehaj për bashkëpunimin.

  De Riu, theksoi se Mehaj e promovoi pa u lodhur procesin për sigurinë dhe mbrojtjen.

  “E falënderoj Armend Mehaj, për punën dhe dedikimin gjatë mandatit si ministër i Mbrojtës i Kosovës. Ai promovoi pa u lodhur në procesin për sigurinë dhe mbrojtjen. Duke i uruar gjithë të mirat për përpjekjet e tij. Mirupafshim mik!”, shkroi De Riu.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark