×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  “Drenushë mos u turpëro për asgjë, dhunës duhet me i thanë jo”, Hoxha drejtuar ish-missit që rrëfeu dhunën nga burri

  Insajderi
  28 February 2024 - 20:36
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Deputetja e PDK-së, Eliza Hoxha i ka dalë në përkrahje ish-miss Kosovës, Drenusha Latifi, e cila ka rrëfyer se ka qenë viktimë e dhunës fizike nga bashkëshorti i saj.

  Hoxha përmes një postimi në rrjetin e saj social Facebook, i është drejtuar me fjalë motivuese Drenusha Latifit, duke dhënë mesazhin se “dhunës duhet t’i thotë secila jo”.

  “Drenushë mos u turpno për asgjë. Dhunës duhet jo me i thanë secila nga ne. E di që është vështirë me dal në publik e me i fol këto gjana, por ama duke mos fol kemi arritur në këtë pikë. Paq uratën dhe ditë të reja plot dritë bashkë me fëmijët”, ka shkruar Eliza Hoxha.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark