13:26 - 17 Shkurt 2016

Këngetarja nga Kosova Dua Lipa me rastin e 8 vjetorit të Pavarësisë ka uruar Kosovën.

Këtë urim e bëri nëpërmjet llogarisë së saj zyrtare në Instagram.

Last Dance është kënga e fundit e publikuar para disa ditësh nga Dua dhe është në arritje të një suksesi të madh./Insajderi.com