×
Show

Dua Lipa uron Kosovën

Insajderi
17 February 2016 - 13:26
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

Këngetarja nga Kosova Dua Lipa me rastin e 8 vjetorit të Pavarësisë ka uruar Kosovën.

Këtë urim e bëri nëpërmjet llogarisë së saj zyrtare në Instagram.

Last Dance është kënga e fundit e publikuar para disa ditësh nga Dua dhe është në arritje të një suksesi të madh./Insajderi.com

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark