×
 • Lajme
 • Botë
 • Lajme / Botë

  Dyshonte se kishin lidhje, vjehrri vret nusen dhe dhëndrin në Itali

  Insajderi
  08 June 2023 - 16:07

  Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një 44 vjeçar ka vrarë nusen dhe dhëndrin e tij.

  Mediat italianë shkruan ë se ngjarja ka ndodhur në Sant’Antimo , në provincën e Napolit, ku dy kunetër u qëlluan dhe u vranë nga vjehrri i tyre.

  Trupat e 29-vjeçarit Luigi Cammisa dhe ai i 24-vjeçares Maria Brigida Pesacane u gjetën midis Piazza Sant’Antonio dhe Via Caruso, i pari në rrugë, i dyti në një apartament.

  Ndërkaq në lidhje me këtë krim është vetëdorëzuar në polici Raffaele Caiazzo , 44 ​​vjeç vjehrri i të dy viktimave.

  Dyshimet e para janë se shkak për këtë është bërë se një lidhje dashurie që mund të kishin këto të dy me njëri-tjetrin.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark