×
 • Sport
 • Sport

  Edhe Haaland, De Bruyne dhe Kane në mbështetje për viktimat e tërmetit në Turqi

  Insajderi
  09 February 2023 - 23:48

  Sulmuesi norvegjez Erling Haaland, futbollisti belg Kevin De Bruyne dhe ylli anglez Harry Kane, gjithashtu morën pjesë në fushatën e fanellave të nënshkruara të organizuar nga futbollisti turk Merih Demiral për viktimat e tërmetit në Turqi.

  Në postimin e tij në rrjetet sociale, Demiral falënderoi futbollistët, Ilkay Gündogan dhe Emre Can, të cilët ndihmuan në procesin e marrjes së fanellës së firmosur nga Erling Haaland.

  Të gjitha të ardhurat nga shitja e fanellave në ankand do t’i dhurohen Shoqatës së Dudes për të ndihmuar viktimat e tërmetit në Turqi.

  Më poshtë keni postimet:

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika
  Insporti
  25 February 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark