×
 • Sport
 • Sport

  Edon Zhegrova po dhuron “SHOW” në Ligue 1: Shikoni se si e driblon ish-lojtarin e Atletico Madrid-it

  Insajderi
  06 November 2023 - 17:14
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Edon Zhegrova po vazhdon të dhuroj spektakël në Ligën e Francës.

  Kampionati francez (Ligue 1) në platformën “X” e ka postuar një video në Instagram, ku shfaqet Zhegrova duke e ndalur topin në mënyrë maestrale, dhe më pas e driblon ish-lojtarin e Atletico Madrid, Renan Lodin.

  “Zhegrova krijon magji”, ka shkruar Ligue 1 në rrjetet sociale.

  VIDEO:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark