×
 • Showbiz
 • Show

  Efi debaton ashpër me Nitën: Uroj që të mos dalësh finaliste

  Insajderi
  29 April 2023 - 12:20

  Finalisti i katër pritet të shpallet gjatë spektaklit të sotëm, por debatet e forta mes banorëve kanë vazhduar dhe përgjatë këtyre ditëve.

  Një diskutim i fortë ka nisur mbrëmë mes Efit dhe Nitës që nisi pasi ish-konkurrentja e “Përputhen” ka kërkuar qetësi.

  Foto: Screenshot/Big Brother VIP Albania

  Teksa Nita u kthye në shtatin e saj, Efi iu drejtua duke i thënë se shpreson që ajo të mos jetë finaliste, pasi në rast se ndodhë kjo mes tyre do të vazhdonin debatet.

  “Fli Nita, a je rehat, a mund të fle tani, a më jep leje, mendohu pak, vetëm një gjë po të them, uroj që të mos dalësh finaliste se ta tregoj unë vetëm se po më bën ironi, sepse sa herë ke kërkuar ti të flesh ka mbaruar direkt diskutimi, meqë po më bën ironi do e shohësh”, u shpreh Efi.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark