×
 • Showbiz
 • Show

  Efi flet për raportin me Luizin dhe Oltën: Nuk kam asnjë emocion ndaj tyre

  Insajderi
  19 November 2023 - 14:54
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Finalistja e Big Brother VIP Albania 2, Efi Dhedhes ishte ndër ish-banoret më të komentuara brenda shtëpisë, por edhe jashtë saj.

  Së fundmi, Efi ishte e ftuar në emisionin “Më lër të flas”, ku edhe foli për marrëdhëniet që aktualisht ka me dy ish-banorët e tjetër të BBVA, Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari.

  Efi tha se nuk ka asnjë kontakt me ta.

  “Nuk është më qefjmbetje, rrugët tona thjesht u ndan, secili ka marr drejtimin e vet edhe kaq, nuk asnjë lloj emocion ndaj tyre, as negativ as pozitiv”, u shpreh Efi.

  Në media prej javësh qarkullojnë raportime se Luiz dhe Kiara Tito po bëhen prindër për herë të parë, ndonëse nuk është konfirmuar nga çifti.

  Efi tha se nuk e di nëse ky lajm është i vërtetë, por nëse është atëherë ajo do të uroj dyshen.

  “Nuk e di nëse është e vërtetë, nëse e marr vesh që është e vërtetë do e uroj me gjithë zemër, është një gjë shumë e bukur dhe më bëhet shumë qejfi për ta”, tha ajo.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark