×
 • Showbiz
 • Show

  Efi lë Shqipërinë, ja ku do të zhvendoset ajo

  Insajderi
  01 October 2023 - 14:09
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Efi Dhedhes ka qëndruar larg daljeve televizive që pas përfundimit të Big Brother Vip Albania.

  Një nga vajzat që bëri bujë dhe mori përkrahjen e madhe të publikur për habinë e të gjithëve nuk angazhua në asnjë projekt televiziv me nisjen e sezonit të ri.

  E mesa duket arsyeja qenka largimi nga Shqipëria.

  E ftuar në Shqipëria Live ajo ka zbuluar se do të zhvendoset në Paris.

  Nuk dihet nëse Franca është destinacioni i ri për të jetuar apo bëhet fjalë për ndonjë projekt, pasi Efi nuk dha më shumë detaje.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark