×
 • Showbiz
 • Show

  Efi, Nitës: Mos e kruaj me mua, se je dhe në nominim

  Insajderi
  12 April 2023 - 15:32

  Këngëtarja nga Kosova, Nita Latifi, e cila po vazhdon rrugëtimin e saj në “Big Brother VIP Albania”, së fundi është më aktive.

  Ajo është përfshirë në debate të shumta me disa prej banorëve, shkruan lajmi.net.

  Ditën e sotme ajo ka pasur “provokime” nga Efi.

  Ajo i ka kërkuar këngëtares nga Kosova që mos të kapet me të.

  “Mos e kruaj me mua, oj Nitë, se je dhe në nominim”, u shpreh Efi.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark