×
 • Sport
 • Insajderi / Ballina 5

  Ekipi ukrainas NAVI tallet me Bad News Eagles

  Insajderi
  07 November 2022 - 18:14

  Ekipi ukrainas në CS:GO, Navi, është tallur me ekipin kosovar Bad News Eagles, pasi e ka eliminuar nga Majori i Rio de Janeiros të hënën.

  NAVI e mposhti BNE-në të hënën me 2:0 në mapa në kuadër të fazës Legends.

  Në postimin e parë në Twitter, NAVI, e kishte postuar një shqiponjë duke u afruar për të sulmuar dhe kishte shkruar.

  “Je fitues i Majorit që po tenton ta fitosh edhe një, por më pas ajo gjëja vjen të sulmon”.

  E në postimin e dytë NAVI ka postuar krah pule të pjekura, e në gotë logon e BNE-së.

  “Shqiponjat kanë shije të mirë”, kanë shkruar në postim.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark