12:48 - 14 Janar 2021

KF Llapi ka arritur marrëveshje me mbrojtësin e krahut të majtë Amir Hossari. Trajneri i skuadrës llapjane, Tahir Batatina këtë e ka konfirmuar për Insportin, duke deklaruar se janë në pritje të tij. Hossari është një mbrojtës i krahut të majtë, me shtetësi të dyfishtë, duke poseduar pasaportën e Belgjikës dhe Libanit.

Artikullin e plotë mund ta lexoni në Insporti.com.