×
 • Showbiz
 • Show

  Eliminimi i Keisit nga Big Brother, reagon Sabiani: Nuk besoj se e nxori publiku

  Insajderi
  16 April 2023 - 09:26
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Keisi Medini ishte banorja që u largua mbrëmë (e shtunë) nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, Big Brother VIP.

  Këngëtarja e njohur ka lënë përfundimisht garën dhe çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

  Pas eliminimit, një reagim në lidhje me këtë e ka bërë babai i saj, këngëtari Sabiani.

  Foto: Screenshot/Instagram

  Në një postim të hedhur në InstaStory, ai thotë se e nxorën Keisin pasi jeta iu bë telenovelë dhe se nuk beson se e largoi publiku.

  “E nxorët engjëllin tim pasi jeta iu bë telenovelë, nuk besoj se e ka nxjerr publiku. Gjithsesi i lumtur që më është kthyer në shtëpi”, u shpreh ai.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark