×
 • Showbiz
 • Show

  Elvana Gjata e bën nënën e saj të qaj, kjo është arsyeja

  Insajderi
  21 August 2023 - 14:36
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Elvana Gjata ka një lidhje të fortë me prindërit, ata janë e vetmja gjë private që këngëtarja poston në rrjetet sociale bashkë me motrën Migena.

  Prinderit e ndjekin edhe në prova koncertesh shpesh, dhe në një video duket kur e ëma teksa dëgjon një këngë përlotet.

  Dikush ja tregoi Elvanës dhe ajo e postoi si për të na kujtuar se nënat janë krijimi më i bukur e Zotit.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark