15:00 - 12 Shkurt 2016

 

Era Istrefi njihet për energjinë e madhe që ka, por duket se nuk ka mundur që të përballojë lodhjen pas koncerteve të mbajtura në Zvicër.

Suksesi me këngët e saj të fundit nënkupton që ajo është duke udhëtuar më shumë kohët e fundit, andaj edhe lodhja është e pritshme.

Në një foto të postuar në Instagram, Era Istrefi shihet duke fjetur në një aeroport të Zvicrës, para se të nisej për në Kosovë.

“BonBon” për Era Istrefin mund të quhet si suksesi i saj më i madh i arritur deri tash, pasi u dëgjua shumë edhe  përtej kufijve shqiptarë, dhe arriti një shikueshmëri të madhe në kanalin Youtube.

Disa nga artistet e huaj se quanin si “vajza e Sias dhe Rihannes ”, e për të arritur këtë sukses Erës ju është të shpenzoj energji të madhe./Insajderi