×
 • Lajme
 • Insajderi Video
 • Sport
 • Lajme

  “Është marre për Shaqirin edhe Xhakën nëse bëjnë golla në Kosovë” – Qytetarët tregojnë se çfarë rezultate presin

  Insajderi
  08 September 2023 - 22:18
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Këtë të shtune do të zhvillohet ndeshja mes Zvicrës dhe Kosovës në stadiumin Fadil Vokrri.

  Qytetarët tregojnë se çfarë rezultati presin nga ndeshja.

  Për më shumë ndiqeni videon në vazhdim:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark