×
 • Showbiz
 • Show

  “Familja e tij nuk më donte, shkoja në hotel kur…”, Vesa ndan detaje nga marrdhënia me Mërgimin

  Insajderi
  10 November 2023 - 20:51
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Vesa Vllasaliu ka sjellë sërish në vëmendje historinë e saj të shkuar me futbollistin, Mërgim Berishën, në shtëpinë e “BBVK”.

  Në një bisedë me Bleron ajo u shpreh: “Unë nuk e di se si do të ndihen ata kur të kenë fëmijë. Unë e di që kur të kem unë fëmijë, ata do t’i lexojnë të gjitha.”

  Më pas e mërzitur Vesa tregoi: “Unë kam shkuar për të në hotel dhe kam fjetur kur familja e tij ka ardhur, sepse babai i tij thoshte nëse është Vesa aty, ne nuk vimë. E unë kam qënduar në hotel më shumë se 24 orë.”

  Kujtojmë që më herët Vesa tregoi se e ka humbur një fëmijë që priste me Mërgimin.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark