×
 • Showbiz
 • Show

  Familja më dinin të vdekur”, Lediona rrëfen historinë e saj të trishtë

  Insajderi
  21 April 2024 - 12:30
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Ish-banorja e “BBV”, Lediona Xheladinaj së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “S’e luan topi”, ku ka rrëfyer për herë të parë një histori të trishtë që i ka ndodhur.

  Gazetarja tregoi se vite më parë mikja e saj ndërroi jetë si pasojë e një aksidenti automobilistik, dhe ish-bashkëshorti i Ledionës për shkak të disa informacioneve të pasakta për disa orë familja e dini atë të vdekur.

  “Ndodhi aksidenti ku Enkelejda ndërroi jetë, po ne kemi qenë nja 200 metra larg tyre. Ish-bashkëshorti im në atë kohë për shkak të një informacioni të pasaktë, njoftoi familjen time se kisha ndërruar jetë, dhe për disa orë ata më dinin të vdekur,” tregoi Ledjona.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark