×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Familjes Mziu i digjet shtëpia, kërkojnë ndihmën tuaj

  Insajderi
  09 March 2024 - 18:04
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Familjes Mëzu nga fshati Blinajë i është djegur shtëpia si pasojë e zjarrit.

  Të lënduar si shkak i kësaj ngjarje nuk ka.

  Aktualisht kryefamiljarja, Shyhrete Mziu, është duke kërkuar ndihmë nga njerëzit vullnetmirë që t’i gjejnë një zgjidhje asaj dhe fëmijëve  të saj.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark