×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Fansat po dyshojnë se Noizy dhe Yll Limani kanë prishur raportet dhe kanë një arsye

  Insajderi
  28 September 2023 - 10:38

  Fansat janë të bindur se raportet mes dyshes Noizy dhe Yll Limani janë prishur.

  Mungesa e urimit të Yll Limanit për ditëlindjen e Noizy-t.

  Ky i fundit ditën e djeshme mbushi 37-vjeç dhe nuk munguan emrat e njohur, miq të tij që i dedikuan fjalë të ëmbla publikisht.

  Të gjithë përveç Yllit.
  Story i fundit i publikuar nga Limani është fragmenti i këngës së tij të re, në lidhje me ditëlindjen e Noizy-t asgjë, as në Instagram as në TikTok, dy rrjetet sociale që ai përdor më shumë.

  Mos vallë është krisur miqësia e ngushtë mes tyre? Dyshimet qëndrojnë, pasi një urim tregon shumë në botën digjitale ku jetojmë.

  Sakaq kujtojmë që së fundmi ishte Stresi ai që e uroi Noizy-n duke i shkruar: Urime ditëlindjen Zini. Qofsh i lumtur përjetë. E meriton.”

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark