×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Fillon faza e tretë e procesit të dezinsektimit në Prishtinë

  Insajderi
  18 July 2023 - 12:22
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Gjatë ditës së djeshme në Komunën e Prishtinës ka filluar faza e tretë të dezinsektimit hapësinor.

  Kështu ka bërë të ditur përmes një njoftimi në rrjetin social në Facebook, Drejtori i Shëndetësisë në Prishtinë, Izet Sadiku

  Sipas Sadikut, kanë rritur ekipet në teren dhe ato monitoruese.“Do të jemi në çdo lagje, në çdo rrugë, çdo mbrëmje” – ka shkruar drejtori Sadiku.

  Po ashtu ai ka shpërndarë edhe një video gjatë kohës kur ekipet po kryejnë procesin e dezinsektimit në Prishtinë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark