00:19 - 17 Mars 2018

Fitorja e madhe e Sefer Seferit kundër hungarezit Laszlo Hubert, në sallën Hallmann Dome, Vienë.

39 vjeçari nga Gostivari hyri në duel, i uritur pë fitore dhe këtë e dëshmoi gjatë tërë ndeshjes kundër Hubertit. Seferi që poashtu njihet si “The Real Deal”…

Për të shikuar videon e meçit të Sefer Seferit, klikoni KËTU

Fitore e madhe e Sefer “The Real Deal” Seferit me nokauton (VIDEO)

Tags: